Aktualności

Potańcówka karnawałowa w Starej Remizie OSP
2017.02.01 11:50

Była dobra muzyka, pozytywne emocje, świetna atmosfera i niepowtarzalny klimat. A to wszystko za sprawą wspaniałych ludzi i miejsca.
Czego by nie powiedzieć o starej rzeczniowskiej remizie to na pewno nie to, że w sobotni wieczór stała opuszczona. Pełna sala i pełny parking – tak właśnie było. Bo właśnie takie miejsce najlepiej nadaje się na wiejskie potańcówki. Duża scena, dobra akustyka i dechy do tańca. A na dechach nasi goście potupali mocno w sobotę. Do tańca zaprosił Zespół Muzyczny AKORD. Chłopaki zagrali, Małgosia  przyśpiewała. Brawo dla Was! Potem na scenie wystąpiła Kapela Zdzisława Kwapińskiego. Razem z nimi Bronek Machel. Niespodzianką wieczoru był występ kapeli Zawołany Skład Weselny. Cieszymy się, że do nas zawitali. Agnieszka Niwińska, Mateusz Niwiński, Kuba Zimończyk. A na dechach goście z różnych stron. W tym również Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa. Teraz żałujemy, że tylko na dechach a nie na naszej scenie.
Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek, Grupa nieformalna „Inspiracja” (w składzie: Justyna Bębenek, Agnieszka Kępczyk, Piotr Kępczyk, Justyna Niedziela, Małgorzata Pastuszka, Witold Pastuszka, Agnieszka Piątek, Jacek Piątek, Karol Węgrzecki) oraz Ochotnicza Straż Pożarna Rzeczniów. A na kolejną potańcówkę zapraszamy na przełomie kwietnia i maja.

 

 

Powrót do pełnej listy aktualności